Čierne pánske Sexy Faux Kožené Boxer Nohavičky Bielizeň S Manželskou Vrecká na Zips Elastický Bedrový Pás Nohavičky Bielizeň

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€6.09

€7.62

Pánská Bielizeň Faux Kožené Dvojitý Zips, Premietacie Puzdro Nízky Nárast Boxer Nohavičky spodná Bielizeň Pre spodnú Bielizeň Noc

Set Zahŕňa: 1Pc Bielizeň

Stav: Nové značkou

Material: Faux Kožené

Farba: Čierna(napríklad obrázky zobraziť)

Funkcie:

Pánske spodné prádlo boxer nohavičky bielizeň.

Elastické pása a nízky nárast, predné vydutie puzdro s dvojitým zipsy uzáverom.

Tvárny tkanina, mäkké a pohodlné na nosenie.

Ideálny pre prádlo v noci alebo vlastné potešenie.

Prosím, skontrolujte si veľkosť jasne pred nákupom, odporúčame ručné umývanie.

Veľkosť : M-XXL ( PROSÍM, pozrite skutočné meranie vybrať správnu veľkosť .)

Tabuľka veľkostí : navrhol, veľkosť je len pre referenčné účely.Ak váš meranie plávajúce medzi dvoma veľkosťami, odporúčame výber väčšie veľkosti. (Merania uvedené v tabuľka veľkostí nájdete na položku merania, nie tela) Značka Č.Pre dospelých Odporúčaná Veľkosť Pás Dĺžka M Médium 31.0-39.0"/79-100 cm 7.0"/17 cm L Veľké 33.0-41.0"/83-104 cm 7.0"/18 cm XL X-Veľké 34.0-42.5"/86-108 cm 7.5"/19 cm XXL XX-Large 35.5-44.0"/90-112 cm 8.0"/20 cm

Priateľské Tipy: veľkosť sa meria pomocou rúk, prosím, aby drobné chyby merania.Farebnú fotografiu by mohlo byť trochu odlišné od skutočného produktu vzhľadom na farebné zobrazenie rôznych monitory.

Štítky: muži sklzu plavky, kožené sexy zips, kožené krátke, balenie zip bielizeň, hodies mužov zip, lingery sklzu gay, slip sexy gay, slip gay mesch, muži jockstrap gay vydutie, slip plavky
pánske spodné prádlo boxer nohavičky bielizeň
Dekorácie ŽIADNE
So Sexuálnym Podtextom No
Vzor Typ Pevné
Farba Black(ako obrázky zobraziť)
Názov Značky YOOJIA
Štýl Exotické
Nastaviť Obsahovať 1pc bielizeň
materiál Faux Kožené
Stav Nové značkou
Pohlavie MUŽI
Nemravný Obrázok No
Číslo Modelu Spodná bielizeň
Položka Druh Nohavičky
Nohavičky & Boxery Boxerky

Napísať recenziu

Čierne pánske Sexy Faux Kožené Boxer Nohavičky Bielizeň S Manželskou Vrecká na Zips Elastický Bedrový Pás Nohavičky Bielizeň

Čierne pánske Sexy Faux Kožené Boxer Nohavičky Bielizeň S Manželskou Vrecká na Zips Elastický Bedrový Pás Nohavičky Bielizeň

1 Recenzie
€1.76

Materiál:Acetát Typ: Sušič Na Pazúry Veľkosť: 8.8*6.2 cm Jedinečný a nádherný dizajn Ideálny produkt na vlasy dekorácie Príležitosti:Každodenného Života, Party,Tanec,Festival Balík obsahuje: 1x Vlasy Pazúr Poznámka: 1. Nechajte 1-2 CM Líši Vzhľadom Na Ručné Meranie,Vďaka! 2. Ako rôzne počítače

0 Recenzie
€33.43

3 Metrov Žena MPO/MTP -MPO Žena OM3 8 Prameňov 8 Jadro LC Multi-mode Fiber Optický Kábel pre QSFP+SR Modul AQUA 50/125um pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Typ B číslo riadku objednávky. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor :

0 Recenzie
€3.26

Typ Položky: Páse S Nástrojmi Hodvábna Šatka Materiál: Polyester Farba: 1-4 farby k dispozícii Platné sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte v čase

Súvisiace produkty