Nové PS5 Radič Nabíjačku Base Kvalitné Dual-C Typ Nabíjacej Stanice Base Držiak pre Sony Playstation 5 PS5 Radič

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€9.04

€13.50

·Špecifikácia

Typ Produktu: Príslušenstvo Hier

Produkt farba: biela

Typ rozhrania: Typ-c

Použiteľné produkty: PS5 rukoväť

Rozsah použitia: PS5

Spôsob pripojenia: nabíjacej základni

Ďalšie vlastnosti: pohodlné

Hra verzia: mäkká väzba verzia

Video hry klasifikácia: vstupná úroveň, horúčka úrovni, elite úrovni, hardcore úrovni

Platné číslo: neobmedzený

Platné vek: nad 6 rokov oldanniversary oslavy

Materiál: ABS

Vlastné spracovanie: Áno

·Balenie Zahŕňa:

1 * Dock nabíjačky

1 * UBS kábel

1 * box farba

Štítky: ps5, ps5 playstation 5 original sony, ps4 podporu vertikálne, dock ps5, play station, ps5 sony, plastation 5, plestation 5, ps5 konzoly playstation 5 original sony, taška ps5
Názov Značky H96
SONY Model playstation
Číslo Modelu ps5
Pôvod CN(Pôvodu)
Kompatibilné Značka/Model SONY

Napísať recenziu

Nové PS5 Radič Nabíjačku Base Kvalitné Dual-C Typ Nabíjacej Stanice Base Držiak pre Sony Playstation 5 PS5 Radič

Nové PS5 Radič Nabíjačku Base Kvalitné Dual-C Typ Nabíjacej Stanice Base Držiak pre Sony Playstation 5 PS5 Radič

0 Recenzie
€10.37

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width:

0 Recenzie
€33.43

3 Metrov Žena MPO/MTP -MPO Žena OM3 8 Prameňov 8 Jadro LC Multi-mode Fiber Optický Kábel pre QSFP+SR Modul AQUA 50/125um pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Typ B číslo riadku objednávky. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor :

0 Recenzie
€1.30

10 CM*12 CM Zábavné diviak Hunter Lovecký PVC Motocykel, Auto Nálepky Veľkosť:L,M Obraz Displeja: Krok 1: Čisté pozície na auto telo, ktoré musí byť pripojené, a utrite ho vysušte čistým uterákom status. Druhý krok: priamo odtrhnite spodný papier, nálepky, vložiť ho na časti, ktoré majú byť nainštalované, a škrípanie to

0 Recenzie
€3.73

5 Párov/Mnoho 0-3roky Bavlna chlapčeka Ponožky Cartoon Zvierat Novorodenca Ponožky Roztomilý Fox Ryby Dojčenské Ponožky Jar Leto Detské Oblečenie Príslušenstvo Typ: Detské Ponožky Veľkosť: S/M/L Materiál: 79% bavlna, 19.5% polyamid ,1.5% spandex Vzor: Štýl: Karikatúra Funkcia: Detské Oblečenie Sezóna: Jar, Leto, Jeseň Aplikácie: Chlapci balenie Obsahuje:

Súvisiace produkty