Optické Vlákna Ranger MINI OTDR CY190S Vizuálne Poruchy Locator detekcia chýb a nastavení nástroja

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€261.65

Optické Vlákna Ranger MINI OTDR CY190S Vizuálne Poruchy Locator detekcia chýb a nastavení nástroja

Popis Produktu

Optické Vlákna Ranger CY190S / Vizuálne Poruchy Locator

[VÝROBY]

Optické Vlákna Ranger CY190S je prenosný vlákniny poruchy locator, je rýchlo odhaliť poruchy umiestnenie a typ optického vlákna pomocou OTDR prvok a silnejšie soft ware analytický nástroj.

[FUNKCIE]

Ľahký, prenosný, nákladovo efektívne

Jedným Z Kľúčových Prevádzky, Čitateľné Údaje Zo Skúšok

Integrovaný s Vizuálne Poruchy Locator systému, je ľahko odhaliť poruchy mieste mŕtva Zóna

Použite gumené Tlačidlo, dobré prachotesný, vodotesný, quakeproof schopnosť, je vhodné pre oblasti údržby

Použite veľké kapacity batérie, dlhý pracovný čas, vhodné pre dlhé čas oblasti pracovného

Vhodné pre technik výstavby a údržby poruchy umiestnenie FTTx siete a prístup

[Tlačidla Funkcia]

Test vlákna dĺžky, Detekovať poruchy miesto

Test vzdialenosť prístavu do prístavu vlákna

Test stav vlákna po oprave

[Špecifikácie]

Druh

CY190S

Zdroj Svetla

1310 ( 1550nm VOLITEĽNÉ)

Typ Vlákniny

9/125um Single-mode optického vlákna

Typ Rozhrania

FC/PC,SC/PC

Typ Snímača

InGaAs

Špičková Hodnota laserom

>=60mW

Maximálna

Displej

Rozsah

Reflexie

Udalosť

60km(>=1Db)

Non-odraz

Udalosť

20 km(>=2.5 Db)

MJ Merania

m

Mŕtva Zóna Reflexie

Udalosť

15m

Mŕtva Zóna útlmu Udalosti

300 metrov

Presnosť Vzdialenosť

(Odraz Udalosť)

O+_(1m+2 *10(-4)* vzdialenosť)

Optické Vlákna Ranger

Upustiť Od Dĺžky

650nm

Optical Fiber Power Ranger

>=1mW

Zdroj Napájania

4.2 V, Li-ion Batéria

Batéria pracovný čas

>=5,000 časy merania

Teplota

Prevádzkovanie :-5~40 ,Obchod:-10~60

Vlhkosť

0~85%(Bez kondenzácie)

Hmotnosť(g)

300

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať na trademanager ,cn1501318653 .

Štítky: otdr tr, otdr 30, hsv otdr, ako otdr, expo otdr, mobile otdr, otdr 9, otdr ms, kórejský otdr, multi otdr
Číslo Modelu CY190S
Operačný Vlnová Dĺžka 1310nm(1550nm voliteľné)
Názov Značky AUA

Napísať recenziu

Optické Vlákna Ranger MINI OTDR CY190S Vizuálne Poruchy Locator detekcia chýb a nastavení nástroja

Optické Vlákna Ranger MINI OTDR CY190S Vizuálne Poruchy Locator detekcia chýb a nastavení nástroja

0 Recenzie
€26.41

* 2,5 mm, univerzálny konektor, pre 1.25 mm konektory FC (Male)-LC (Žena) prevodníka môže byť poskytovaná v žiadosti. * Pôsobí buď v CW alebo Impulzový * Konštantný výstupný výkon * Nižšie Batérie výstraha * Dlhá výdrž (až 60 hodín) * Crash-dôkaz a protiprachová konštrukcia pre laserové hlavy * Laser prípade zemi dizajn zabraňuje ESD poškodenie * Spaľovanie

0 Recenzie
€83.59

I350-F2 2-Port Vlákniny PCI-Express Ethernet Server Adaptér s dvoma multimode moduly P/N: I350F2BLK Model: I350-F2 I350-F2 Ethernet Server Adapter Všeobecné Funkcie: Low profile PCB s normou expansion slot pre konzolu Obsahuje jeden nízkoprofilový držiak I350 radič Dual-Port Vlákniny rozhranie PCI Express v2.1 rozhranie (5.0 GT/s) Halogénové zadarmo Kábel

0 Recenzie
€233.77

Vysoká Kvalita HD-SDI na Optické Médiá konvertor s RS-485 údaje a 1080P HDMI Zadarmo Poštovné A Tri Roky Záruky Prehľad: MRAVEC-HDSDI-H-D je HD/SD-SDI cez single-mode alebo multimode vlákna (voliteľné) vysielač a prijímač extender auta.Tento prístroj ponúka optického prenosu jedného HD/SD-SDI signálu s vložené audio signálu a má zvrátiť RS-485

Súvisiace produkty