Zubná kefka Držiteľ Automatické zubná pasta Dávkovač Držiak na zubné Kefky, Inteligentný Sterilizátor UV Svetlo Ultrafialové Kúpeľňa Dodávky

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€11.04

€11.87

Materiál : Plast

Funkcie:

Inteligentný UV sterilizátor funkcia

Kefky sterilizátor so štyrmi kefka sloty, môže sa automaticky vyliečiť, na zubné kefky pomocou UV svetla.Keď kefka sterilizátor s infračerveným čip nájsť ľudské telo do 2 metrov, bude to zastaviť UV svetlo na pravej, potom môžete použiť kefka bezpečne.Keď kefka sterilizátor zistíte, že ľudské telo bola ponechaná na 10 sekúnd, bude reštartovať UV svetlo znova.

Solárna energia moc

Kefky sterilizátor prijíma zlatého drôtu, solárny panel, kompatibilný pre slnečného svetla a vnútorné elektrické svetlo o 10% vyššia priepustnosť svetla sadzbu ako bežný typ.To je ekonomický a ekologický.

Nabíjanie pomocou pripojenia USB funkcia

Kefky sterilizátor podporuje USB nabíjanie funkciu, ktorá môže trvalo pracovať až na 100 dní po 6 hodín nabíjania.

Zubná pasta dávkovač

Kefky sterilizátor je navrhnutý s zubná pasta dávkovač, ktorý robí stláčaním kefka jednoduchšie.

Rozsah pôsobnosti

Kefky sterilizátor je dobrým pomocníkom vo vašej kúpeľni, ideálne pre rodiny alebo skupiny ľudí použitie.

Špecifikácia:

Typ: zubná kefka sterilizátor

Množstvo: 1pc

Materiál: plast + elektrický komponent

Farba: biela

Veľkosť: 19*12.5*4.7 palec/ 7.47*4.91*1.85 palec(L*W*H)

Čistá hmotnosť: 460g/ 16.23 oz

Package:

1* kefka sterilizátor

1* balenie box

Štítky: hrebeň, zubná kefka, zubná kefka sterilizovať držiteľ, zubná kefka držiteľ ledeme, držiak na zubné kefky, uv, stojan kefka, čistič kefka, kefa držiteľ zub, zubná kefka uv, prstov, utrite, dezinfikovať kefka
materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Zubná kefka Držiteľ Automatické zubná pasta Dávkovač Držiak na zubné Kefky, Inteligentný Sterilizátor UV Svetlo Ultrafialové Kúpeľňa Dodávky

Zubná kefka Držiteľ Automatické zubná pasta Dávkovač Držiak na zubné Kefky, Inteligentný Sterilizátor UV Svetlo Ultrafialové Kúpeľňa Dodávky

0 Recenzie
€1.50

Vážení, ak sa vám páči našich produktov ,prosím Pridať do Zoznamu Želaní alebo Pridať do Mojich Obľúbených Obchodov pre dlhodobé vzťahy.Akceptujeme Dropshipping a Poskytnúť Veľké, Aby Veľké Zľavy , Ak nemôžete nájsť požadovaný typ , Prosím, Kontaktujte Nás , Sme radi, že službu.Ďakujeme! TDA1311A SOP8 100% Nové TDA1311A Pôvodné Skladom Väčšie

0 Recenzie
€1.98

Popis: 100% kapela nové a vysokej kvality Množstvo:15/20PCS Veľkosť : Malý Priemer 3.0 mm,20Pcs/Box Veľký Priemer 4.5 mm,15Pcs/Box Malé Dĺžka 2,5 cm Veľké Dĺžky 3.6 cm Farba : ako na obrázku zobraziť Veľmi Pohodlné, Odolné Rybárske Nástroj, Svetlé farby prilákať veľké ryby Balenie obsahuje: 1Box

0 Recenzie
€3.79

Productbeschrijving Všetky porty sú 100M Mód 1 a Mód 2: rovnaký výrobok, štandardné 48V poe v (12+36-) alebo DC (5V~35V) Režim 3: 48V poe v (12+36-) ostatné 4 porty nemajú POE VON.Režim 1.2.3 je 48V POE V. Režim 4 a spôsob 5: rovnakého výrobku, non-standard 5V~35V(45+78-) alebo DC(5V~35V) Režim 6: 5V~35V poe v (45+78-) ostatné 4 porty

0 Recenzie
€33.43

3 Metrov Žena MPO/MTP -MPO Žena OM3 8 Prameňov 8 Jadro LC Multi-mode Fiber Optický Kábel pre QSFP+SR Modul AQUA 50/125um pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Typ B číslo riadku objednávky. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor :

Súvisiace produkty