HP Deskjet 5550/5551/5552 pre Samolepiace Nálepky A4 Foto Papier 20 Ks

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€22.39

€44.79

20 Ks A4 LEPIDLO FOTO PAPIER 150G ULTRA STAR FILM STICKY STIKER FUNKCIA

Odolný voči vode

Rýchle sušenie funkcia

9600 dpi podpora

Profesionálne Farebné odpoveď

Flexibilné

Môže byť použitý pre všetky atramentové tlačiarne.

Vzťahujú sa na všetky ploché podlahy

StarFilm FOTO PAPIER (Všeobecné Špecifikácie) -Super Kvalita -Pre profesionálov -Rozumné Ceny a Špeciálne zabalený produkt -BK Značky, registrované -Vode Odolný -denné svetlo trvanlivé

Štítky: hp 5550dn, 5550dn, hp jetdirect, Notebook Nálepky, hp atramentové kazety 56 57, 14 palcový notebook skin, hp5550, macbook pro nálepky, hp protector, hp notebook nálepky
Názov Značky Starfilm

Napísať recenziu

HP Deskjet 5550/5551/5552 pre Samolepiace Nálepky A4 Foto Papier 20 Ks

HP Deskjet 5550/5551/5552 pre Samolepiace Nálepky A4 Foto Papier 20 Ks

0 Recenzie
€65.76

Viac kožušinový kabát Viac kožušiny vesta Prečo sme kúpiť v Jinnuo: 1.Najlepšie Ceny na Predaj-Riesenie.cam základne na odoslanie EMS doprava zadarmo, ktoré je najrýchlejší express do Ruska,zatiaľ čo mnoho iných nízka cena store loď Čína príspevok air mail vyžadujú dlhý čas, leadtime okolo 2-5 mesiac. 2.Máme vlastný dizajn a nahrať

0 Recenzie
€1.73

Funkcie: Meno:maliarske Plátno Materiál: Plátno Farba:Podľa fotografie zobraziť Veľkosť: 1 palec=2.54 cm XS: 21x30cm( 8x12inch, 15 g) S: 30x40cm( 12x16inch, 31 g) M: 40x60cm( 16x24inch, 61g) L: 50x70cm( 20x28inch,90g) XL: 60x80cm( 24x32inch,125g) na Mieru: prijatá, všetky prispôsobené obrázku a veľkosti sú vítané.Upozornenie: rám nie je zahrnuté, Ak chcete uložiť vaše

0 Recenzie
€11.65

9*T6 Biela+2*XPE LED Reflektor Svetlomet Vedúci svetlo Blesku USB Nabíjateľné 18650 Pochodeň Kempovanie Turistika Nočný Rybolov Svetlo Popis: Kreatívne nový dizajn svetlomet s vysokou svetlé korálky. Top triedy hliníkové puzdro, odolať hrdzi a korózii. Hlavový most môže úsek upraviť podľa veľkosti vašej hlavy.Pohodlne obliecť alebo

0 Recenzie
€33.43

3 Metrov Žena MPO/MTP -MPO Žena OM3 8 Prameňov 8 Jadro LC Multi-mode Fiber Optický Kábel pre QSFP+SR Modul AQUA 50/125um pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Typ B číslo riadku objednávky. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor :

Súvisiace produkty